אודות.jpg

שלום, אני כריסטינה,

אני מאמינה שלאמא הטרייה ולתינוקה מגיע הטוב ביותר,

לכן יצרתי את ״מינושי״ עבודת יד שלי ומוצרים באיכות הכי גבוהה שניתן להשיג.

פרוייקט זה נולד מתוך חוויה אישית שלי כסבתא טרייה...

התחלתי לסרוג לנכדה שלי חודשיים לפני שהיא נולדה, ומשם עלה הרצון להעניק מוצרי איכות טובים לאם ולתינוק ויצרתי מארזים - מתנה ליולדת.
מטרת המוצרים היא לא רק לפנק, יש בהם צעצועים שיתרמו להתפתחות התינוק /תינוקת, חפצי מעבר, קרמים טבעיים לאם וליילוד ועוד...

העליתי פוסט לחברים להראות להם את מה שסרגתי לנכדה שלי וקיבלתי תגובות נלהבות. שאלו אותי אם אני מוכרת או עושה סדנאות אמרתי ״מה פתאום זה לנכדה שלי ״.

כל זה נפל בתקופה שרציתי שינוי וחיפשתי מה לעשות, מה ללמוד, ופתאום ירד לי האסימון שאם אני אוהבת לסרוג וכל כך התלהבו אז למה לא ?...

אני נשואה + שלושה ילדים שנולדו וגדלו בארגנטינה, שם היינו מאוד פעילים בקהילה היהודית ומאוד אהבנו את הארץ. עלינו לישראל ב-2001. אני מורה למוזיקה ולפסנתר. עבדתי בארגנטינה וגם בארץ עם כל מיני אוכלוסיות: ילדים, מבוגרים, אנשים עם צרכים מיוחדים, קשישים, תשושי נפש וכו... המוסיקה היא מרפאה, מנחמת ומשמחת. כיום אני מתרכזת בלימודי פסנתר ועסק המתנות שלי.

אני עובדת רק עם ספקים מקומיים. חשוב לי מאוד לתרום חזרה לחברה הישראלית. כשעלינו לארץ - בעלי, אני והילדים - לא היה קל, אבל היו המון אנשים טובים בדרך שעזרו ותמכו. העבודה עם ספקים ישראלים היא התרומה הקטנה שלי לחברה המקומית.

מחשבה רבה ותחקיר הושקעו בכל מוצר שהגיע למארזים שלי, שיהיו בטיחותיים, שיהיו איכותיים, ושיהיה להם ערך מוסף כמו חפצי מעבר, צעצועים שיעזרו להתפתחות

התינוק והתינוקת ועוד...

קוסמטיקה טבעית
קרם ידיים לאימא.jpg
הצעצועים שלנו
צלילים בכיף-תינוק.jpg
חפצי מעבר
שמיכי.jpg
שם העסק.png